| C |
reatieve Vakantie Frankrijk in Chateau de Gressoux |
| R |
ust – Ruimte – Ont-moeting – plezier |
| E |
ducatief |
| A |
lleengaanden, alleenstaanden, vriend(inn)en stellen, koppels ONT-MOET jezelf en elkaar |
| T |
uin met sauna, diverse zitplekken, appelbomen, kersenbomen, pruimenbomen, prunellabomen en kweepeer |
| I |
nclusief 3 maaltijden pd, logies in Chateau de Gressoux, het volgen van alle workshops naar keuze |
| E |
igen keuze in workshops, stel je eigen creatieve vakantie mix samen |
| V |
rijheid in Keuze en zijn |
| E |
igenheid |
| |
|
| V |
riendelijk geprijst |
| A |
rt Clay Silver sieraden maken |
| K |
ies vrij uit de kunstdisciplines: schilderen, boetseren, zingen, zilveren sieraden maken met Art Clay Silver, edelsteensieraden maken , beschermkristallen maken van edelstenen of kies voor onze speciale themaweek in de eerste week van september: “Ont-moeting vanuit Authenticiteit”.
|
| A |
dem Klank sessies voor iedereen om de dag goed te beginnen. In het bijzonder voor zangers ter voorbereiding op de zangworkshops
|
| N |
atuurparken, reservaten, watervallen, bronnen van welzijn, grotten, meren, bergen, golfbanen en wijn……
|
| T |
afelen, gezellig samen de maaltijden delen |
| I |
nschrijven, het is gewoon een kwestie van doen, geef jezelf dat cadeau!!
|
| E |
xclusief reiskosten en materiaal |
| |
|
| F |
lexibiliteit |
| R |
ecreatieve mogelijkheden te over in de omgeving |
| A |
dembenemende omgeving |
| N |
iets hoeft, alles mag |
| K |
ampeer in de tuin van het Chateau of kies voor een van de complete suites of de wat bescheidener kamers voor 2 of meerdere personen
|
| R |
ijkdom |
| I |
Deaal voor een partner die mee wil op vakantie maar niet wil deelnemen aan onze creatieve activiteiten. Er zijn veel recreatieve mogelijkheden in de buurt.
|
| J |
Jij, je eigen tijd, voor jezelf kiezen!! |
| K |
unstzinnige ontwikkeling, een cadeau voor jezelf |